HELIOS Easy pro Cinemart a.s.

Reference nebo studie

Kompletní dodávka a implementace HELIOS Easy pro největšího českého distributora filmů Cinemart a.s. a jejich propojené společnosti. Napojení HELIOS na systémy dalších distribučních společností.

Určitě máte rádi filmy. Jednou z největších filmových distribučních společností v České republice je CinemArt a.s. Zastupuje dvě ze šesti nejsilnějších hollywoodských studií: Universal a Paramount Pictures. Přivezla k nám filmy jako třeba Bohemian Rhapsody, Rychle a zběsile nebo Mamma Mia. Je také je také respektovaným distributorem českých filmů, partnerem uznávaných filmových producentů i začínajících filmařů. Mezi úspěšně uvedené filmy poslední doby patří komedie Po čem muži touží a Ženy v běhu nebo Chata na prodej. V CinemArtu a jeho šesti dceřinných společnostech jsme úspěšně naimplementovali HELIOS Easy. Zajímavými funkcemi je pravidelný import vydaných faktur z desítek kin v České republice nebo nastavení workflow pro schvalování faktur pomocí e-mailových zpráv.
Volné lístky do kina vám bohužel dát neumím. Ale vždycky, když ve filmových titulcích vidím "distribuce CinemArt" mám radost, že i tato firma se může spolehnout na HELIOS implementovaný společností HELIsmile.

Ostatní reference a studie