Stránky / O nás / Technologie / E-shop PrestaShop

E-shop PrestaShop

 

PrestaShop je celosvětově nejrozšířenější ecommerce platformou v licenci Open Source. Celosvětově více než 700 000 e-shopů spoléhá na PrestaShop.

Je to komplexní modifikovatelný eshop, který je poskytován k užití zcela zdarma. Je kontinuálně vyvíjen a udržován.

PrestaShop je bezpečný. Je pravidelně aktualizován, nové verze jsou k dispozici každé 2 - 3 měsíce. Víceméně nemá výkonností omezení, počty položek jsou závislé na výkonu serveru, na kterém platforma běží. Jsou popsány případy, kdy v e-shopu PrestaShop bylo nabízeno několik set tisíc položek.

K PrestaShop existuje velké množství pluginů, grafických šablon a modulů. Při naší práci tedy můžeme využít existujících řešení, nebo potřebné funkce doprogramovat podle vašich potřeb.

PrestaShop umíme propojit s informačním systémem HELIOS. Vyvinuli jsme vlastní HELIOS x PrestaShop konektor.

PrestaShop se stal populárním díky svému širokému spektru funkcí a modulů, které mohou být snadno integrovány. PrestaShop je navržen tak, aby byl jednoduchý pro použití a správu a nabízí širokou škálu možností přizpůsobení vzhledu a funkčnosti e-shopu.

Proč si vybrat PrestaShop jako základ vašeho e-shopu:

  • Bezpečnost – PrestaShop je bezpečný. Obsahuje nejnovější bezpečnostními opatřeními, aby byl chráněn před hackerskými útoky a zabezpečil citlivá data vašich zákazníků.
  • Udržovatelnost – PrestaShop se stále vyvíjí a aktualizuje. Vychází pravidelné aktualizace a verze. K dispozici jsou nové fukce, což zajišťuje, že váš e-shop bude vždy s aktuálními trendy a technologiemi.
  • Nezávislost na poskytovateli – používáním PrestaShopu se "neuvážete" ke konkrétnímu dodavateli. Existuje velké množství poskytovatelů služeb k PrestaShop.
  • Velký výběr doplňkových modulů – PrestaShop nabízí obrovský výběr modulů a pluginů, které mohou být snadno integrovány do e-shopu a přidat další funkcionality. Moduly nabízí i spousta českých firem.
  • Příprava na SEO – PrestaShop je optimalizován pro vyhledávače a existuje mnoho modulů, které pomohou s rozšířenými SEO požadavky.

Na platformě PrestaShop lze uspokojit i specifické požadavky na funkcionalitu. Tyto úpravy už mohou být dražší, ale je možné je udělat. Což u "krabicového" e-shopu možné není.